Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsze wrażenia z IW
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Infinite World
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:40 pm    Temat postu: Pierwsze wrażenia z IW Odpowiedz z cytatem

Dziś premiera więc warto taki temat założyć. Mówice o swoich wrażeniach.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Wto Lis 04, 2008 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem ci jak zagram Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dragon Ball Z The Best
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 722

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty najpierw zapytaj czy ktoś ma ja pomyślałem że poczekam do premiery w Europie i kupie wersje kolekcjonerską XD
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trunks USSJ
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 518

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wczoraj krótko grałem i powiem że jakoś mnie nie zachwyciła, ale czekam na dalszy rozwój wydarzeń.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi tam się podoba dzisiaj mi się ściągneęło to nawet nawet 4h grałem ^^, teraz się zdenerwowałem bo Majin vebety nie moge rozwalić Sad i przerwe se zrobiłem. Ale polecam giera świetna fajne cut scenki lecz troszke za krótkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Trunks USSJ
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 518

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja teraz kid buu nie mogę rozwalić Gokiem. U was też tak jest że ja mam 3 paski życia a on na maxa?? I na każdym poziomie trudności jest tak samo??
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 3:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trunks USSJ napisał:
wczoraj krótko grałem i powiem że jakoś mnie nie zachwyciła, ale czekam na dalszy rozwój wydarzeń.


Może by tak więcej napisać? Bardzo mnie to interesuje.



EDIT :
Z tego co widzę na GOLU ludzie rzucają na tą gre mięchem...

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Trunks USSJ
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 518

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dzisiejszym dłuższym graniu mogę stwierdzić że gra wymaga ostrych umiejętności w bijatykach. Nie ma już tak jak w B3 że Dragon Rush albo Ultimate Move załatwi całą sprawę. Trzeba sporo kombinować i natrudzić się aby pokonać przeciwnika. Kombosów można od groma tworzyć, tylko że na początku sprawia mi to troche problemów.

Nie będę jeszcze za dużo się rozpisywał bo z biegiem grania w tą grę mogę odkryć coś ciekawego, zmienić zdanie. Tak jak wczoraj ta gra średnio mi się podobała, to już dzisiaj wciągnęła mnie na 4h.

Wpienia mnie to że jak gram na każdym poziomie to przeciwnik ma na maxa życia a ja tylko 3 paski. Jakoś dawałem rady po kolei z przeciwnikami, z trudem ale zawsze, a na Kid Buu nie idzie jakoś. Ktoś już rozwikłał ten problem, bo nawet w duelu nie mogę ustawić więcej pasków chociaż są one do wyboru. Może kaspułke trzeba jakąś kupić....

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mgrblokers
Zwierze
Zwierze


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 4

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trunks troche banalne pytanie na temat IW....Po walce z frezerem wracasz na ziemie i pierwsza walka to trening z gohanem(walka w spirit room)....Mam problem bo nie wiem o co tam chodzi, poniewaz kazdy ruch jest uznany jako failed....moglbys to objasnic co tam trzeba zrobic

Dodane po 4 minutach:

Trunks troche banalne pytanie na temat IW....Po walce z frezerem wracasz na ziemie i pierwsza walka to trening z gohanem(walka w spirit room)....Mam problem bo nie wiem o co tam chodzi, poniewaz kazdy ruch jest uznany jako failed....moglbys to objasnic co tam trzeba zrobic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Martin93
Half Saiyan
Half Saiyan


Dołączył: 23 Paź 2008
Posty: 86

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gra bardzo fajna, tryb historii niczego sobie też. Treningi bardzo fajne, walki są już trudniejsze i potrafią wciągnąć. Jestem przy Cpt. Ginyu. Trudny jest gość, ale w końcu go pokonam. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Raziel
Człowiek
Człowiek


Dołączył: 15 Paź 2008
Posty: 12

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 10:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można miedź więcej pasków życia chyba 7 ale trzeba zakupywać taką rzecz jak Fighter Body , i to się kupuje i co raz droższy się ma aż się będzie miało 7 paskow życia, przyznam szczerze gra nie jest łatwa jak się gra na normalu ja to się męczyłem nad Freezrem bo używał ciągle Death Ball , i w ten sam dzień co zacząłem grać to ukończyłem grę, i odkryłem nowy tryb , są 4 mapki i trzeba pokonywać przecinków i chyba się w taki sposób zdobywa San Shenrona i Suu Shenrona i jak narazie 57% gry mam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
houte88
Zwierze
Zwierze


Dołączył: 12 Paź 2008
Posty: 5

PostWysłany: Sob Lis 08, 2008 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przeszedlem cala i mmusze powiedzec ze....mozno sie rozczarowalem.gra zostala przereklamowana i to grubo!autorzy poszli na latwizne i nie wprowadzili powazniejszych znian zato woleli skopiowac praktycznie wszystko z budokai`a 3.niema nic co by mnie urzeklo.te same mapy niema zadnych nowych,ataki itd itd...ale czego mi najbardziej zabraklo to silowania na kamehy Shocked jak mogli tego nie zrobic;/!!!i wogole brak dragon ruska to juz wogole masakra jak dlamnie...zamiast dodac cos nowego to cofneli sie o pare tytułow chyba;/.Reasumujac to co napisalem z bulem serca musze stwierdzic ze ta gra juz byla panowie autorzy...dziekujemy Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dragon Ball Z The Best
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 722

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co??? Nie można się siłować na Kamehameha itp.?? To jest prawie nie możliwe:/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 9:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można, nie można. Wiedziałem, że te ploty były kłamstwem... a ja liczyłem, że jednak będzie te arcydługie siłowanie na fale uderzeniowe, a tu co Question nie ma wogóle !
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mgrblokers
Zwierze
Zwierze


Dołączył: 06 Paź 2008
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 09, 2008 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

houte88 skoro przeszedłeś całą gre to może powiesz co trzeba zrobić w walce goku z gohanem w spirit roomie, gdy pierwszy raz gohan ma sie zmienić w ssj?Z góry dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Infinite World Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum