Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Recenzja BT2 100% by me

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Czw Paź 30, 2008 5:39 pm    Temat postu: Recenzja BT2 100% by me Odpowiedz z cytatem

Kiedy dowiedziałem się, że wychodzi nowa gra DBZ byłem ciekawy czy gra będzie lepsza od B3 , która wydawała mi się najlepszą grą DBZ na PS2. Nadszedł czas gry...

Najpierw pokazało mi się intro... było średnie. Jakieś plastelinowo-mydlane. O wiele bardziej podobało mi się to z Budokai 3. Intro gry nie czyni więc przeszedłem dalej. Menusy były świetne. Chyba najlepsze ze wszystkich gier universum Dragon Ball. Trybów gry mamy nie więcej jak w Budokai Tenkaichi 1. Jak zwykle do dyspozycji mamy Story Mode , tutaj zwane Dragon Adventure , turnieje czyli Dragon Tournament w których stoczymy walki na głównej arenie gry (World Tournament Stage) oraz Cell Games czyli największy turniej w historii Dragon Ball Z i najważniejszy , najczęściej grany przez playerów tryb - dueling. Zacząłem od niego. Ujrzałem , że można toczyć walki na teamy. Jednak skorzystałem najpierw ze zwykłej walki 1 vs 1. Padło na Tenshinhana oraz Kid Gohana na arenie Kame House. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to niesamowita grafika, poprostu wyjęta z anime. Była chyba nawet lepsza od Budokai 3.



Zauważyłem znacznie większą ilość combosów względem BT1. Teleporty, podkoszenia wroga . Wyglądało to jak w anime. Aura wyglądała KATASTROFALNIE Exclamation



Wygląd fal uderzeniowych typu Kamehameha polepszył się.



Kiedy zrobiłem Ultimate Move Tenshinhanem zobaczyłem Neo Tri Beam wyglądające naprawde fantastycznie, identycznie jak w anime. Wystrzeliwałem kilka pocisków po czym zabiłem wroga wpadając do oceanu otaczającą Kame House.
Walka ogólnie spodobała mi się. Czas na story...

Włączyłem Saiyan Sage ( bo tylko taka na początku była dostępna w przeciwieństwie do BT1 w której mieliśmy na początku kilka sag), wybrałem walke Piccolo vs Raditz. To co zauważyłem zachwyciło mnie. LATANIE PO MAPIE Exclamation Wreszcie coś w stylu Budokaia 3... o dziwo walka była dosyć trudna, jak się potem okazało była to walka odblokowująca sage "co by było gdyby".

Grając następną walke zobaczyłem kolejną innowacje. Próbowałem zrobić Genki Dame, nie udawało mi się. Zdenerwowany włączyłem Look at Skill List , które wyglądało bardzo fajnie. Ujrzałem "Give me Energy". Wyszedłem z Skill Lista naciskając odpowiednie przyciski, bohater podniósł ręce ku górze prosząc o energie. Latając po mapie widziałem latającą w powietrzu Kule Gengi. Doładowałem się na max power puszczając kule ku Raditzowi, chybiłem. Arena rozleciała się " w drobny mak ", dokładnie jak w Budokai 3. Teraz musiałem walczyć na kompletnie zniszczonej arenie.

Ogólnie gra jest świetna, być może lepsza od Budokai 3. Jedyne co mi przeszkadza to brak oryginalnej ścieżki dźwiękowej co dla fana anime może być WIEEEEEEEELKIM minusem gry. Warto ją kupić, polecam każdemu maniakowi serii Dragon Ball. Jeśli nim nie jesteś omijaj tą gre szerokim łukiem.


Recenzja by Shiryu.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recenzja wypasista hehe xD dobra robota
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martinez
DRAGON BALL MASTER
DRAGON BALL MASTER


Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 1644

PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 10:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krótko i na temat,podoba mi się
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 10:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Niedługo ukaże się recenzja BT1 i poprawiona recenzja BT3... jest co poprawiać . Jest krótka, brak screenów itd.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
teen gohan
Super Saiyan 3
Super Saiyan 3


Dołączył: 27 Sie 2008
Posty: 439

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

już nie mogę się doczekać recenzji BT1
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Nie Sty 04, 2009 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jutro już będzie.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum