Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Recenzja (100% by me)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sro Sty 07, 2009 5:34 pm    Temat postu: Recenzja (100% by me) Odpowiedz z cytatem

Kiedy byłem wciągnięty grą w Budokaia 3 u kolegi dotarła do mnie kapitalna wiadomość. Gra DBZ w pełni 3D z lataniem po mapie w czasie walki. Trailery pokazywały wspaniałe, emocjonujące , szybkie walki. Nie w pełni tak było...

Pierwszemu włączeniu gry towarzyszyły wielkie emocje. O BT1 słyszałem wiele złych słów. Najpierw jak zwykle intro. Wielka szkoda, że było zrobione komputerowo. Lubiłem te intra z serii Budokai , cóż. Poza wykonaniem graficznym było spox.

Menu było najlepsze w serii jak dotąd jednak i tak nie było idealne. Trybów było nie więcej niż w poprzednich grach. Najpierw zacząłem walke w duelingu na trzecim poziomie. O dziwo było trudno , to jest wielki plus. Combosów nie odkryłem, jak się potem okazało nie było czego. Było około 4 combosów do wykonania + 3 special attacki. Mało. Oprawa graficzna stała na niezłym poziomie. Moim zdaniem porównywalnym do B3. Special attacki były fatalne.
Story Mode było fajne. Trzeba było zakończyć walke tak, jak to miało miejsce w anime. Ten tryb gry zdecydwanie przewyższał te z serii Budokai. Nie był on przedobrzony fabularnie i to mi się podobało.

Nawiasem mówiąc gra jest bardzo wciągająca, spędziłem przy niej kilka miechów.

Plusy :
Wciąga
Story Mode
Najtrudniejsza gra z serii gier DB
Grafika
Minusy :
Mało dynamiczna
Mało combosów
Słaby wygląd speciali

Ocena ogólna : 8/10

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 1 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum