Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

MCBOOT

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Goku
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 568

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 7:42 pm    Temat postu: MCBOOT Odpowiedz z cytatem

Witam chciałbym przerobić sobie PS2 mcboot'em ale nie wiem jak to zrobić. Trochę czytałem na ten temat ale pisze coś typu że aby przerobić trzeba wsadzić kartę do PS2 kogoś kto ma przerobioną konsole. Nie wie ktoś czy nie da się tego zrobić nie mając kogoś z przerobioną konsolą bo takie karty już zrobione na allegro kosztują ok. 40 zł a ja nie chciałbym tracić kasy na karte pamięci skoro już jedną mam.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Sro Lip 04, 2012 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby to wykonać potrzebujesz już innego mc'ka, swapa czy ogólnie przerobioną konsole.
Ja osobiście polecam kupić 2 kartę gdyż przy zapisywaniu save na kartę z Mcbootem nie raz spierdzielił mi się on i musiałem wgrywać go jeszcze raz.
Ogólnie proces wgrywania jest nie tyle co ciężko co pracochłonny i polecam kupić już gotową kartę chyba, że ktoś chce się pobawić.
Sam wzorowałem się na tym poradniku http://peb.pl/2883635-post7.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goku
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 26 Lut 2009
Posty: 568

PostWysłany: Czw Lip 05, 2012 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

też myśle że kupienie przerobionej karty to najlepszy sposób bo czytałem ten poradnik i troche zabawy z tym jest Wink
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum