Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pomoc

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Burst Limit
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 10:49 pm    Temat postu: Pomoc Odpowiedz z cytatem

Yo, otóz mam pare pytań do tej gry proszę o malutkie wyjaśnienie co to są te kwadraciki pod życiem ?? Są tam narysowane np serce, pięść znak zapytania albo wybuch i zcasami sie aktywuja nie z mojej woli daje to coś a i jeszcze dlaczego nie mam wszystkich cutscene np jak Picolo ratuje GOhana albo jak Gohan się wkurza i atakuje radzitza ???
P.S przechodze story 1 raz

_________________
DBZ AND NARUTO FOREVER !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sala8
Ultra Super Saiyan
Ultra Super Saiyan


Dołączył: 26 Lis 2009
Posty: 296

PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To sa te urywki filmowe w czasie walki Smile Przy Vs wybierasz to przed walka mozesz max 3 wybrac Smile Napisalem bo moze jeszcze nie wiesz w co watpie Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Burst Limit Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum