Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbać o ogród?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
stanbara
Super Nameczanin
Super Nameczanin


Dołączył: 27 Lip 2021
Posty: 243

PostWysłany: Pon Kwi 11, 2022 12:58 pm    Temat postu: Jak dbać o ogród? Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie staram się korzystać z wysokiej jakości nawozów i środków do ochrony roślin, dlatego regularnie zamawiam produkty na stronie https://www.lovethegarden.com/pl-pl/produkty/trawnik/mech . Znajdziecie na niej również wiele porad zwiazanych z pielęgnowaniem roślin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marek38
Ultra Super Saiyan
Ultra Super Saiyan


Dołączył: 15 Wrz 2022
Posty: 295

PostWysłany: Sob Lut 04, 2023 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim ogrodzie spędzam sporo wolnego czasu, pozwala mi to wypocząć.

marba
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wodna12
Zwierze
Zwierze


Dołączył: 31 Sty 2023
Posty: 4

PostWysłany: Wto Lut 14, 2023 12:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogrodu niestety nie mam ale za to na balkonie co roku roku robię mały warzywnik. Very Happy Sieję dużo ziół, sałaty, pomidorki koktajlowe i inne małe warzywa. Jest dużo pracy ale najważniejsze jest regularne przycinanie, warto zatem zaopatrzyć się w ostre nożyczki do roślin aby odpowiednio o nie dbać. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hylia7044
Half Saiyan
Half Saiyan


Dołączył: 19 Lip 2022
Posty: 83

PostWysłany: Sro Lut 15, 2023 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak urządzacie ogród czy balkon to może zainteresuje was oferta na plandeki na balkon sprawdźcie bo ta firma ma duże doświadczenie w tej branży. Wykonują plandeki pod wymiar klienta. Moim zdaniem to dobra i rzetelna firma
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
daga
Tsuful
Tsuful


Dołączył: 11 Sie 2022
Posty: 70

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli nadal zastanawiasz się nad tym, jakie kwiaty wybrać na balkon to zajrzyj tutaj: https://ladnydom.pl/Ogrody/56,113408,11740418,Najlepsze_kwiaty_na_balkon__Jakie_rosliny_sprawdza.html Sama korzystałam z tych porad i jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum