Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mavic airport

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Obrady okrągłego stołu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gonbgeve
Człowiek
Człowiek


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 10

PostWysłany: Wto Mar 13, 2018 5:51 pm    Temat postu: mavic airport Odpowiedz z cytatem

Też miałem wczoraj na mavicu aircraft disconnected, jednak aparatura działała prawidłowo i spokojnie można było wylądować.Ja za pierwszym razem też tak miałem, aparatura działała. Wylądowałem, wyłączyłem i włączyłem mavica i aparature i kolejne podejście tym razem po chwili przestała działać również aparatura i RTH się załączyło. No to masakra. Mój mavic był jakieś 40 m ode mnie i stracił zasięg. Ja jakoś nie mam odwagi od razu po utracie sygnału puszczać go ponownie. Zawsze czekam jakis czas, kilkanaście minut. Przy kolejnym starcie jest już ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Obrady okrągłego stołu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum