Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

World of WarCraft - Cataclysm [Dyskusja na temat gry]

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Czw Sty 14, 2010 8:07 pm    Temat postu: World of WarCraft - Cataclysm [Dyskusja na temat gry] Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=AJLcHUbOUIs&hd=1 - Trailer #1

Bardzo lubię WoW'a i zawsze jak słyszałem o nowym dodatku to pojawiał się u mnie uśmiech na twarzy ale jak dowiedziałem się akurat o tym dodatku to stwierdziłem jak by Blizzard chciał skończyć z WoW'em rozwalając cały świat tak jakby Outland nie wystarczył rozwalony ale są też tego pozytywne cechy latanie w Azeroth.Jeżeli cały Azeroth zostanie zniszczony to raczej Drzewo Świata też więc tu pojawia się zagadka ponieważ jeżeli te drzewo zginie to całe życie w Azeroth też.
Dodanie nowych ras Gobliny już należały do Hordy bodajże w WarCraft 2 a Wilkołaki to nigdy nawet nie wiedziałem że istnieją takie stworzenia w Universum WarCarft'a.
Nowe klasy dla ras Druid dla Trolla o_O lub Paladyn dla Taurena ? Wiem tylko tyle że na 100% będzie to najsilniejszy Paladyn w grze ;] Lub Priest dla Taurena eee to mi całkowicie nie pasuje.
Ale najbardziej boli mnie to że Druid powinien być tylko i wyłącznie dla Taurenów i Nocnych Elfów Uczył Druidyzmu Cenarius(Pół Bóg)Był darem niebios dla Taurenów jako najstarszej rasy Azeroth a poźniej podczas wojny Taurenów uciekł do Nocnych Elfów i ich nauczał druidyzmu.Może i Taureni i NE nauczały później druidyzmu innych ras ale z tego co mi wiadomo Druidami mogą zostać tylko rasy, które szanują "Matkę Ziemię" a ja znam tylko 2 takie rasy i raczek panowie z Blizz'a się za bardzo rozpędzili z tymi rasami.A paladyni to trochę inna sprawa ale podobna.Paladyn to połączanie Warriora z Priestem i byli oni specjalne wyszkolenie do walki z Nieumarłymi normalnego "Palka" posiadają Ludzie i Krasnoludy a Draeneie posiadają odmianę Vindicators a Krwawe Elfy za to Krwawych Rycerzy(Jak jeszcze należeli do Przymierza to Ludzie dali im Tradycja "światłości") więc wychodzi na to że nowo nauczone Rasy też będą posiadały własna odmianę Paladyna(Oczywiście w WoW'ie to nie ma różnicy jedynie jest to wiadomość "formalna"
Level podniesiony do 85.Czemu tylko o 5 lvl zawsze było o 10 ale dobra ;D
Nowe Raidy ponoć w Cataklizmie ma być najwiecej nowych rajdów w porównaniu do poprzednich wersji.


Dla mnie na początek Blizzard powinien wydać nowego WarCraf'ta 4 a poźniej wprowadzić to w "życie" w WoW'ie po ok 1 miesiącu po premierze gry.Jaka jest wasza opinia na temat tego dodatku ?

PS. For The Horde ! ;D i zapraszam na server http://www.phoenix-wow.com (WoW WotLK 2.2.2a)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Goku231
False Super Saiyan
False Super Saiyan


Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 132

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 8:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wow jest podobny do 4story
_________________
I'm Goku!
SonGoku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Pon Cze 28, 2010 9:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Goku231 napisał:
wow jest podobny do 4story

Chyba 4 story do WoW'a ale to jest dyskusja na temat dodatku jeszcze jeden taki post i dostajesz ostrzeżenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum