Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kod

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PowerIsBack
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 567

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 11:48 am    Temat postu: Kod Odpowiedz z cytatem

Mam DB BT3 od poniedziałku (jak by ktoś nie wiedział dziś środa haha xD) przeszedłem cały Dragon History i nie mam tajnego kodu, który odblokuje mi postacie.
Skąd go wziąć ?? Smile)

A pytanie dodatkowe jak się teleportuje ?? Very Happy

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do "tajnego kodu", to nie istnieje. No, ale nie do końca "nie". Kod istnieje, ale nie jest jeden. Do każdej postaci przypisano po jednym kodzie. Spis możesz znaleźć na forum. Jednak ja bardziej polecałbym zebranie smoczych kul i zażyczenie sobie postaci od smoka. Oto kody : http://dragonballps2.mojeforum.net/temat-vt29.html?start=0. Wpisujesz je w data center.

Co do pytania dodatkowego , to teleportować możesz się naciskając kwadraty (ile tam chcesz), strzałkę w bok i kółko. Gdy leci do Ciebie jakaś fala, albo komp chce Cię uderzyć z przytrzymaniem kwadrata , chwilę przed uderzeniem musisz nacisnąć pojedynczo kółko. A, zapomniałem o jeszcze jednym. Gdy jesteś full power możesz naciskać kółko i strzałkę w bok i wtedy też się steleportujesz. Mam nadzieję, że pomogłem.

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
PowerIsBack
Mystic Saiyan
Mystic Saiyan


Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 567

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

THX potem sprawdze Very Happy.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum