Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

podsumowanie generacji ps3/x360

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martinez
DRAGON BALL MASTER
DRAGON BALL MASTER


Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 1644

PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 1:51 pm    Temat postu: podsumowanie generacji ps3/x360 Odpowiedz z cytatem

można juz smiało powiedzieć generacja ps3/x360 sie zkonczyła choc jeszcze wyjdzie kilka ciekawych gier , to jednak przewaznie będa to ubogie wersje gier z ps4/xone dlatego mozna smiało podsumowac mijajaca generacje i wymienic tytuły które przez ostatnie lata niezle namieszały na rynku i nigdy o nich nie zapomnimy.Na ps3 ograłem całe mnóstwo gier(na x360 troche mniej) ale tylko kilka moge nzazwac prawdziwymi kozakami a są to

Uncharted 1-3
The Last Of Us
Motorstorm Pacyfic Rift
God of War 3/Wstapienie
Dead space -tylko jedynka , póznie twórcy zbłądzili
Mortal Kombat - na taki powrót czekałem
Gears of War 1-3 - nie che wyjść na fanboya ale jak dla mnie jest to jedyny exclusive jaki do mnie trafiana na maszynke Ms, Forza to swietna gra i bije na łeb każdą częśc Granturismo ale tonie jest mój typ gier , a Halo mnie nie robi , ostatnio próbowałem grac ale tonie dla mnie , a jakie sa wasze ulubione gry odchodzącej generacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmmtx
SSJ4 Fusion!
SSJ4 Fusion!


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 1278
Skąd: Augustów

PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie w czolowce zdecydowanie znajdzie sie assassin's creed 2 oraz brotherhood, ostatnimi czasy przeszedlem dwojke, brotherhood, revelations i trzecia czesc, teraz zabieram sie za black flag, ale po tym co widzialem to z dwojka i brotherhoodem ta czesc nie ma szans

Z innych gier na te konsole to zdecydowanie zapamietam:
-Dirt 2, trzecia czesc tez calkiem niezla, ale dwojka mi sie bardziej spodobala
-Gears of war - tu nic nie trzeba dodawac
-GTA 4, jednak na tym tytule troche czasu spedzilem, zobacze niedlugo jak wyglada piata czesc
-w sumie to Fable 3 tez tu moge dodac, po slabej dwojce i swietnej jedynce, trojka wskoczyla na dobry tor
-Wiedzmin 2 jak dla mnie to po prostu swietna gra
-Bulletstorm - znalazl sie tutaj glownie dlatego, ze polacy pokazali, ze moga stworzyc fajna gre, ktora bedzie sie dobrze sprzedawac i nie musi to byc wyzej wymienony wiedzmin, aczkolwiek gra sama w sobie tez mi sie podobala i oceniam ja bardzo wysoko
-co do tych konsol to warto odnotowac to jak PES przegral pojedynek z FIFA, czego bardzo zaluje, bo zawsze bylem wielbicielem PESa, a teraz trzeba bylo sie przerzucic
Jezeli przypomne sobie jeszcze jakis tytul to to odnotuje, w tej chwili nie pamietam :p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum