Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co wy robicie :/

 
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Kosz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dragon Ball Z The Best
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 722

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:31 am    Temat postu: Co wy robicie :/ Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu ale jakoś zniechęcam się do tego forum cały czas są kłutnie i jakieś że tak powiem skandale cały czas jeden chce dogryść drugiemu :/ i proszę żebyście się uspokoili bo to jest forum a nie jakieś pole bitwy :/ zabraliście dla kakarotto i kuby12 modów i jak narazie nie wiem po co to zrobiliście :/ bo ja zmian narazie nie widzę :/ i jeszcze raz mówię że nie kłucie się bo zniechęcacie ludzi do prześadywania na tym forum ;(
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kłótnia była jedna, zakończyła się, więc o co chodzi Question Ja różnice widze. teen gohan przenosi tematy do kosza itp. Kub12 nic nie robił, Kakarotto napewno troche się starał, a po teen gohanie widać chęć wykonywania tych zadań.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dragon Ball Z The Best
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 722

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NO właśnie widziałem i ja że kakarotto się starał ale jak kuba coś nawalił to czemu odebraliście moda również dla kakarotto nie rozumiem chłopak nie zawinił przy tej sprawie :/
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nom, może go znowu damy modem, czekaj na wynik...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
skay
SSJ4 Fusion!
SSJ4 Fusion!


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 1291

PostWysłany: Wto Paź 14, 2008 7:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten temat jest jakby próbą dla niektórych osób ( tylko w moim uznaniu ) i jestem ciekaw który pierwszy zadziała :].

Na forum kłótni nie było a jak już to nie wynikała ona wina ze strony administracji. My się mamy uspokajać? nie widzę sensu w tym poście trochę, ja zawsze jestem spokojny (prawie) ale tym razem byłem :]. Mody zostały odebrane jak to już ciągle zostaje powtarzane z braku wykorzystywania funkcji moderatorskich. Ale kakarotto bądź dobrej myśli może w niedalekiej przyszłości... Razz

_________________
"Ludzie nie s? równi. Jedni narodzili si? m?drzejsi, pi?kniejsi lub w rodzinach o lepszej pozycji. Inni, dla odmiany, przyszli na ?wiat s?abi na ciele lub na umy?le i z nielicznymi – je?li jakimikolwiek, uzdolnieniami. Wszyscy ró?nimy si? od siebie. Zaiste, dyskryminacja jest esencj? naszego istnienia. St?d bior? si? wojny, przemoc i niepokoje. Nierówno?? nie jest z?a. Równo?? jest."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dragon Ball Z The Best
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 722

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok więc przepraszam Administracje i teraz sprawa do modów Razz Do kosza z tym tematem Razz
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Kosz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum