Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Evolution Z i poziom trudności turniejów

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rychu94
Robak
Robak


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 6:45 am    Temat postu: Evolution Z i poziom trudności turniejów Odpowiedz z cytatem

Witam. Jestem nowy w tej grze i chciałbym się dowiedzieć trochę o Evolution Z. Wykupiłem juz ponad 60% wszystkich kolczyków ale nie wiem, które komu dawać i co one będą robić. Co do turniejów nie wiem jak zmienić poziom trudności. Mam losowy i do odblokowania niektórych postaci muszę czekać na szczęśłiwy traf. Wie ktoś jak zmienia się tam poziom trudności i LICZBĘ graczy (Chciałbym z bratem zagrać turniej na 2 padach) Z góry thx za pomoc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok, nie znam się na kolczykach ale dobra. Np Halo wsadź do postaci dobrej takiej jak Goku czy Gohan. Będzie ona miała aureole oraz zrobienie speciala będzie jej zjeżdżało 2 razy mniej KI niż zwykle. W turniejach trybie w którym odblokowujesz postaci nie można grać na dwóch ani nie można zmienić poziomu trudności. Jeśli za to chcesz w turnieju zagrać na dwóch padach włącz w trybie turnieju FREE, ukażą ci się smocze kule. Sterując strzałkami zmień poziom.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rychu94
Robak
Robak


Dołączył: 08 Paź 2008
Posty: 2

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 1:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy na free też mogę odblokować postacie? I czy jak włożę jakiś kolczyk pewnej postaci, to moge kupić jeszcze raz ten kolczyk, aby miała go również inna postać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie odblokujesz postaci w trybie Free. Jak włożysz kolczyk do jakiejś postaci będziesz mógł kupić go drugi, trzeci nawet czwarty raz i tak bez końca.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
skay
SSJ4 Fusion!
SSJ4 Fusion!


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 1291

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kolczyk można kupić tylko raz i jest już on nieskończony.
_________________
"Ludzie nie s? równi. Jedni narodzili si? m?drzejsi, pi?kniejsi lub w rodzinach o lepszej pozycji. Inni, dla odmiany, przyszli na ?wiat s?abi na ciele lub na umy?le i z nielicznymi – je?li jakimikolwiek, uzdolnieniami. Wszyscy ró?nimy si? od siebie. Zaiste, dyskryminacja jest esencj? naszego istnienia. St?d bior? si? wojny, przemoc i niepokoje. Nierówno?? nie jest z?a. Równo?? jest."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmmtx
SSJ4 Fusion!
SSJ4 Fusion!


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 1278
Skąd: Augustów

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 3:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moze mi ktoś powiedzieć co jest: przeszedłem otherworld tournament na 1 poziomie, drugim i trzecim, kazdy poziom co najmniej z pięć razy i nie dostałem zadnej postaci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Shiryu
Administrator
Administrator


Dołączył: 10 Sie 2008
Posty: 3996

PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wziąłeś Free czy tamto na górze Question Jeśli Free to nic dziwnego ...
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum