Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prosze o odpowiedz.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wolak
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 11:57 am    Temat postu: Prosze o odpowiedz. Odpowiedz z cytatem

Witam
Mam male pytanko , bo widze ,ze ta gra jest fajna i chce zapytac czy mozna grac w nia na komputerze bo z tego co wiem to ona jest na PS2 . Z gory dzieki za odpowiedz .
Powrót do góry
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba mieć w miarę mocnego kompa i dobrze skonfigurowany emulator PS2. U mnie na procku E5300 2GB ram DDR2 i karcie GF8600GT na dobrze skonfigurowanym emu BT3 chodziło bez zarzutu.
_________________
DBZ AND NARUTO FOREVER !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aha
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie no no to widze ze na moim kompie tez by poszlo a moglbys mi powiedziec jak zrobic zeby dzialalo na kompie bo pobralem gre ale jak zamontuje w demonie i probuje odpalic to pisze cos takiego "System Windows nie moze czytac tego typu dysku. Dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem Windows. " Dysk nie jest uszkodzony bo inne gry czyta mi bez problemu.
Powrót do góry
Wolak
Gość





PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha napisał:
nie no no to widze ze na moim kompie tez by poszlo a moglbys mi powiedziec jak zrobic zeby dzialalo na kompie bo pobralem gre ale jak zamontuje w demonie i probuje odpalic to pisze cos takiego "System Windows nie moze czytac tego typu dysku. Dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem Windows. " Dysk nie jest uszkodzony bo inne gry czyta mi bez problemu.
Powrót do góry
maciek666
Super Saiyan 4
Super Saiyan 4


Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 772

PostWysłany: Nie Wrz 18, 2011 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://peb.pl/emulacja/441527-dragon-ball-z-budokai-tenkaichi-3-a.html czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj. Tu w tym temacie jest wszystko. Chociaż powiem że kiedyś ShiLLe dał mi emu ze swoją konfiguracją i działało jeszcze lepiej. Ale tu jak dobrze ustawisz to bez problemu wyciągniesz 60FPS. A w daemonie to oczywiste że ci nie działa bo jak już wyżej pisałem potrzebny jest emulator a nie wirtualny napęd.
_________________
DBZ AND NARUTO FOREVER !!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wolak
Gość





PostWysłany: Sob Paź 01, 2011 8:47 pm    Temat postu: zrobilem Odpowiedz z cytatem

ey zrobilem wszystko i dziala jak trzeba wyciagam 60 FPS i jest good w tej grze , aleeee pobralem sobie inna gre a mianowicie "WWE.SmackDown.vs.RAW.2011.PAL.PS2" i gra tez dziala tak jak trzeba tylko ze cos jest zle z ustawieniem pada , niby wszystko jest ustawione tak jak ma byc a przyciski dzialaja jako inne nie te ktore powinny byc na tym miejscu i wgl cos zle z ustawieniem sterowania . I probowalem roznych kombinacji z ustawieniem ale i tak to samo.
Powrót do góry
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Pon Paź 03, 2011 2:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wejdź na stronę pcsx2 i sprawdź najpierw czy ta gra jest kompatybilna z emulatorem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Dragon Ball Z : Budokai Tenkaichi 3 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum