Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

na jakie gry jeszcze czekacie (ps3,x360)

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
martinez
DRAGON BALL MASTER
DRAGON BALL MASTER


Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 1644

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 9:05 am    Temat postu: na jakie gry jeszcze czekacie (ps3,x360) Odpowiedz z cytatem

mozna powiedziec że ps3 i x360 powoli koncza swój zywot ale jest jeszcze troche ciekawych zapowiedzi , czy sa jeszcze jakies gry na które czekacie ?

ja napisze od siebie że czekam chyba tylko na dark souls 2 i castlevanie 2 bo wiem że sa one robione jeszcze pod stare konsole , a gry które wyjdą na ps3 i ps4 jakos mnie nie robia bo mam wrażenie że będą to marne i okrojone porty chyba że naprawde przeczytam że różnice sa kosmetyczne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 12:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, w sumie osobiście teraz nadrabiam zaległości ale na Dark Soula 2 również czekam. Sprawdzę również Thiefa i Watch Dogs'y.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mmmtx
SSJ4 Fusion!
SSJ4 Fusion!


Dołączył: 25 Paź 2008
Posty: 1278
Skąd: Augustów

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 12:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze to zludne nadzieje, ale czekam na jakies porzadne DB na konsole tej generacji, moze im sie uda jeszcze cos ciekawego zrobic, fajnie byloby jeszcze pograc w kolejne czesci Fable, oprocz tej wychodzacej w tym roku, ktora wydaje sie byc bardziej odswiezeniem jedynki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysłany: Nie Sty 26, 2014 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do DB to ja dalej czekam jak głupi na odświeżoną edycje BT3...
Robią ciągle te nowe Dragon Balle nie widząc tego, że najlepsza gra w historii DB już wyszła i lepszej nie będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum