Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ciZaloguj siÄ™, by sprawdzić wiadomoÅ›ci   ZalogujZaloguj 

Assassins Creed Revelations - Opinie.

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastÄ™pny temat  
Autor Wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lip 29, 2011 12:50 am    Temat postu: Assassins Creed Revelations - Opinie. Odpowiedz z cytatem

Witam Wink
Z racji tego, że nadchodzi nowy AC po prawie 5 latach wegetacji od tej serii moja "miłość" odżyła po zagraniu w 2, która sobie teraz przychodzę i po której przejściu planuje zabranie się za AC:BH i jak przyjdzie czas to i za nowego Revelations.
Osobiście 1 bardzo mi się podobała dokładnie główna postać : Altair.
Bardzo podobała mi się ta postać monotonna rozgrywka troszkę nudziła lecz jednak fabuła pchała dalej i zachęcała do gry.
W Revelations mamy mieszanie 2 bohaterów Ezia i Altaira gdzie na trailer'rze(?) widzimy dobrze znaną nam postać Altaira w swojej Assassynskiej budowli znanej z AC1 gdzie widać na filmiku jak idzie wykonać swój pierwszy fabularny skok wiary a obok niego idący Ezio na śmierć.Oponent Ezia jest bardzo podobny do ostatniego celu z AC1 a nazywa się on Robert de Sablé czyżby ta osoba jest jego przodkiem.Czyżby w końcu templariuszom udało zdobyć Masyaf główną kiedyś główną siedzibę asasynów do której wyruszł Ezio aby poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania.

Trailer : http://www.youtube.com/watch?v=Wo6Q14vBB1c

Zapraszam do komentowania i nie szczędzimy słów ! Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martinez
DRAGON BALL MASTER
DRAGON BALL MASTER


Dołączył: 26 Paź 2008
Posty: 1644

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lip 29, 2011 7:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Altair jest przodkiem Ezia , w AC Revelation pokierujem głównie Eziem który będzie chciał odkryc historie swojego przodka , ja gre kupie na 100% bo AC to jedna z lepszych serii tej generacji , po filmikach widac ze jest ciut lepiej od AC BH czyl wysoki poziom , mam nadzieje ze będzie dłuzsza od ostatniej częsci , bo to był jej jedyny minus jak dla mnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ShiLLe
Główny Administrator
Główny Administrator


Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 1011

PostWysÅ‚any: PiÄ… Lip 29, 2011 11:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak a wszyscy sÄ… przodkami Desmonda w linii prostej.
Nawet bliznę mają tą samą ;)Tylko nie jest to blizna wrodzona Ezio nabył ją po tym jak dostał kamieniem na samym początku gry.Ciekawe skąd Altair i Desmond ją mają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
WyÅ›wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum