Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna Forum o grach Dragon Ball
Najlepsze forum o grach Dragon Ball na konsole jak i inne platformy.
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problemy z wyborem smyczy dla mojego psa

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wogeliatiw
Zwierze
Zwierze


Dołączył: 18 Gru 2023
Posty: 3

PostWysłany: Wto Mar 26, 2024 11:12 pm    Temat postu: Problemy z wyborem smyczy dla mojego psa Odpowiedz z cytatem

Mam problem z wyborem odpowiedniej smyczy treningowej dla mojego psa o długości 3 metrów. Chciałbym coś wytrzymałego, ale zarazem elastycznego i komfortowego zarówno dla mnie, jak i mojego psa. Widziałem różne propozycje w internecie, ale ciężko mi podjąć decyzję. Czy ktoś mógłby polecić smycz, która sprawdziła się u waszych psów? Czy warto zainteresować się ofertą ze sklepu https://tatardog.pl/smycz-dla-psa/treningowa/10m? Z góry dziękuję za wszelkie rady!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum o grach Dragon Ball Strona Główna -> Off Topic Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki na tym forum
Możesz ściągać pliki na tym forum